Şişli Ev Eşyası Depolama

Evde kullanmadığınız eşyaları depolamak için bir yer mi arıyorsunuz? Şişli Ev Eşyası Depolama, hizmetinden faydalanarak atmaya kıyamadığınız, daha güvenli depolama alanı ve manevi değeri yüksek olan eşyalarınızı güvence altında depolayabilirsiniz. Depolarımızda muhafaza ettiğimiz eşyalarınız yangın, deprem, hırsızlık, sel ve su baskını gibi birçok olumsuzluklara karşı güvence altındadır.

nakliyat

Şişli Depo Kiralama Hizmeti

İstanbul Şişli’de kurumsal olarak hizmet veren firmamızın depoları son derece güvenlidir. Odalar halinde oluşan depolarımızda ihtiyaca göre seçenekler sunulmaktadır. Depolarımız 7/24 güvenlik görevlileri tarafından korunmasının yanı sıra güvenlik kameralarıyla izlenmektedir. Depolama hizmetinden yararlanmak istediğiniz zaman diliminden 1 – 2 gün önce bize ulaşmanız takdirde evinize eksper  gönderilmektedir. Bu eksperimiz depolamak istediğiniz eşyaları inceler. Ne kadar süre depo kiralanacağı, eşyaları taşımak için kaç kişilik ekip ile gelineceği ve taşınacak eşyaların cinsine bağlı olarak paketlemede kullanılacak ambalajların belirlenmesi yapılarak anlaşma sağlanır. Depolarımızda muhafaza edilecek ev eşyalarının sigortası mevcuttur.

Şişli Ev Eşyası Depolama hizmetinden faydalanan müşterilerimizin anlaşılan süreye göre eşyalar özel olarak paketlenmektedir. Eşyalarınızı paketlerken kullandığımız malzemelerden bazıları şunlardır;

  • Kraft kağıt streç,
  • Koli,
  • Bant,
  • Havalı naylon,
  • İp

Ev eşyalarınız ekibimiz tarafından aracımıza yerleştirildikten sonra müşterimiz talep eder ise bize eşlik ederek depomuza taşınır. Depomuza konular bütün eşyalar için barkot etiketleri ile numaralandırılarak liste çıkarılır. Bu listenin bir nüshası müşterimize verilerek teslim zamanı daha sağlıklı bir kontrol amaçlanır. Eşya depolarımız belirli periyotlar içerisinde yapılan temizlik sayesinde oldukça temizdir.

Profesyonel ekibimiz sayesinde kurumsal olarak hizmet vermeyi başaran firmamız Şişli Ev Eşyası Depolama alanında önde gelen isimleri arasında yer almaktayız. Depolarımızda bulunan havalandırma sistemleri sayesinde eşyalarınız asla rutubet ve nem gibi problemlerle karşılaşmanız söz konusu değildir.

İster şehir dışı isterseniz yurtdışında olun gönül rahatlığıyla eşyalarını bize teslim edebilirsiniz. Eşyalarınız her tehlikeye karşı korunmasının yanı sıra güvence altına alınmaktadır. İstediğiniz her vakit bizlere ulaşarak eşyalarınız hakkında bilgi almanız mümkün.

Şişli Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Depolama fiyatları, eşyalarınızın kaplayacağı alana göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmetinden faydalanarak net bir fiyat öğrenebilirsiniz. Ucuz Şişli Ev Eşyası Depolama hizmeti ile her kitleye hitap etmekteyiz. Uzun vadede eşyalarını depolarımızda muhafaza etmek isteyen müşterimize yönelik indirimler sağlanmaktadır. Artı olarak kredi kartı ile ödeme yapabilme imkanını sunmaktayız.

Depolarımızda muhafaza edilen ev eşyalarınızı pratik saklama alanlarımız sayesinde dilediğiniz zaman istediğiniz eşyayı alma ve ekleme imkanınız bulunmaktadır. Bu hizmet sayesinde evinizde yer kaplayan onlarca eşyalardan kurtularak daha rahat bir ortam yaratabileceksiniz. Depolama hizmetiniz sona erdikten sonra dilediğiniz adrese teslimat ücretsiz bir şekilde iade edilecektir.

Verdiğimiz hizmette hiçbir şekilde taahhüt bulunmamaktadır. Dilediğiniz zaman yararlandığınız hizmetten feshetme hakkını müşterilerimize sunmaktayız. Eşyalarınız her daim profesyonel bir şekilde korunmaktadır. Aksi takdirde yaşanabilecek tehlikelere karşı oluşacak zararlar sigorta kapsamınca karşılanacaktır.

Şişli Ev Eşyası Depolama hizmetimizin yanı sıra Evde Eve Nakliyat, Ofis Büro Taşıma, Kargo Parça Eşya Taşıma ve Asansörlü Nakliyat               gibi birçok nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir