Sarıyer Eşya Depolama

13 yıldır bu sektörde hizmet veren VİP Depolama firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Evinizde veya büronuzda kullanmadığınız yer kaplayan eşyalarınızı depolarımızda güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Sarıyer Eşya Depolama hizmetinden yararlanarak depolarımızda sakladığınız eşyalar sigorta kapsamına girmektedir. Profesyonel ekibimiz ile depolamak istediğiniz eşyalar yerinde paketlenerek kendi aracımız ile depolarımıza nakil edilmektedir.

Sarıyer Eşya Depolama Hizmeti

Sarıyer Eşya Depolama firmalarının arasında en çok tercih edilen firmalardan biri olan VİP Depolama ile gönül rahatlığı ile eşyalarınızı emanet edebilirsiniz. Depolarımız 7/24 güvenlik kameraları ile güven altındadır. Bunun yanı sıra güvenlik görevlileri de bulunmaktadır. Depo alanlarımız oda tipindedir. Müşterilerimizin eşyalarının kapladığı alana göre paket seçenekleri sunulmaktadır. Her depolama alanlarımızda havalandırma sistemleri mevcuttur. Bu sayede eşyalarınız hiçbir şekilde rutubet ve nem olmayacaktır. Artı olarak her haftanın belirli günlerinde anlaşmalı temizlik şirketi tarafından bütün depolama alanlarımız temizlenmektedir.

Hizmetten faydalanmak istediğiniz günden birkaç gün önce tarafımıza ulaşmanız gerekmektedir. Bize ulaştıktan sonra ücretsiz bir şekilde gönderdiğimiz eksperler eşya çoğunluğu, kaç personel ihtiyacının olduğu, lazım olan depolama alanı hesaplama ve eşyaların taşınması sırasında hasar görmemesi adına eşyaların cinsine bağlı olarak kullanılması gereken ambalaj ürünlerini tespit etmek için evinize veya büronuza gelir. Bunlar hesaplandıktan sonra sizlere net bir ücret söylenerek anlaşma orada sağlanır. Gelin ekip ile eşyalarınız paketlenerek Sarıyer Eşya Depolama alanına transfer edilir. Müşterinin isteği üzerine bu esnada bize eşlik edebilmektedir.

Sarıyer Eşya Depolama Fiyatları

Fiyatlarımız eşya ve büro depolama olarak ayrılmaktadır. Bunlar içerisinde sunduğumuz oda ve alana bağlı olarak net bir fiyat çıkarılmaktadır. Dilediğiniz oda türünü seçerek veya eksperimizin sizin için uygun gördüğü depolama alanı satın alabilirsiniz. “Depolama Fiyatları” sayfamızdan oluşturulan birçok paketin fiyatına ulaşabilirsiniz. VİP Depolama firmamızın müşterilerine yönelik kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Uzun süre hizmet alacak kişiler için özel indirimlerimiz bulunmaktadır.

Sarıyer Eşya Depolama alanlarımızda muhafıza edilen eşyalarınız sigorta kapsamı içerisinde güvence altındadır. Herhangi bir yaşanabilecek sel, su baskını, yangın, deprem, hırsızlık ve terör olayı gibi olumsuz durumlara karşı eşyalarınız güvence altındadır. Verdiğimiz hizmetlerde asla taahhüt bulunmamaktadır. Dilediğiniz zaman aldığınız hizmeti sonlandırabilirsiniz. Artı olarak depolama alanlarının pratik olarak tasarlanmasının sayesinde istediğiniz zaman eşya ekleyebilir veya alabilirsiniz.

Eşyalarınızın teslim sırasında her eşyanız için barkot numarası oluşturularak liste yapılmaktadır. Bu liste sayesinde çıkış yaparken eşyalarınızı daha rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Hizmetinizi sonlandırdığınız vakit eşyalarınız dilediğiniz adrese teslimatı yapılmaktadır.

7/24 bizimle iletişime veya depolama alanlarımızı ziyaret ederek eşyalarınızı kontrol etme olanağı sağlamaktayız. Bu hizmetimizden yararlanarak yaşam alanınızda ayak altında bulunan, kullanmadığınız, manevi değeri yüksek olan ve atmaya kıyamadığınız eşyaları depolarımızda saklayarak daha geniş bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Teklif almak, şikayet ve önerileriniz için bizimle iletişime geçmekten sakınmayın.

Sarıyer Eşya Depolama Telefon Numarası: +90 532 208 07 81

Mail Adresi: info@evimtasnakliyat.com.tr

Ayrıca Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Taşımacılık, Koli Paketleme ve Uluslararası nakliyat gibi hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir