Kadıköy Eşya Depolama

nakliyat

İstanbul’un Kadıköy semtinde 13 yıldır eşya depolama hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Avrupa standartlarında verdiğimiz hizmetten yararlanarak eşyalarınızı güven içinde saklayabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda (ev,büro vb.) kullanmadığınız eşyaları depolarımızda gönül rahatlığıyla muhafaza edebilirsiniz. Kadıköy Eşya Depolama hizmetimizden faydalanan kişilerin eşyaları sigorta kapsamı içerisinde güvence altına alınmaktadır. Eşyalarınız deprem, sel, su baskını, yangın, hırsızlık ve terör eylemi gibi yaşanabilecek olumsuz durumlara karşı zarar karşılanmaktadır. Dilediğiniz zaman istediğiniz eşyayı adresinize teslim etmekteyiz.

Kadıköy Eşya Depolama Hizmeti

VİP Depolama firmamız Kadıköy’de eşya depolama hizmeti vermesinin yanı sıra nakliye hizmeti de vermektedir. Kadıköy Eşya Depolama alanlarımız 7/24 olmak üzere güvenlik kameraları tarafından izlenmektedir. Bunun yanı sıra güvenlik personellerimiz bulunmaktadır. Depolama alanlarımızda Avrupa standartlarına uygun olarak havalandırma sistemleri mevcuttur. Bu sayede eşyalarınız asla nem ve rutubet gibi problemlerle karşılaşmamaktadır. Anlaşmalı olduğumuz temizlik şirketleri haftanın belirli günlerinde depolama alanlarını temizlemektedir. Bu sayede eşyalarınız kesinlikle kirlenmemektedir. Depolama alanlarımız pratik bir şekilde tasarlanmış olup oda biçimindedir. Dilediğiniz zaman eşyalarınızı depolarımızdan alıp ekleme yapabilirsiniz.

Kadıköy Eşya Depolama Hizmetimizden faydalanmak isteyenler, hizmetten faydalanmak istedikleri günden  1 – 2 gün öncesinden bizimle iletişim kurması yeterli olacaktır. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde adresinize keşif için ücretsiz eksper gönderilecektir. Eksperimiz depolamak istediğiniz eşyaların kaplayacağı alanı, taşınma sırasında zarar görmemesi için kullanılacak ambalaj çeşidini ve fiyat belirlemesi yapacaktır. Yapılan expertiz ile anlaşma sağlanarak eşyalar depomuza transfer yapılmak için nakil aracımıza yüklenerek depolarımıza götürülür. Bu esnada müşterimiz ister ise bize eşlik edebilir. Bütün eşyalar için birer barkot numarası verilerek liste oluşturulmaktadır. Bu listenin bir nüshası müşterimize verilir. Bu sayede eşya teslim sırasında kontrol basitleştirilecektir.

Kadıköy Eşya Depolama Fiyatları

Bünyemizde bulunan birçok depolama alanı paketleri mevcuttur. “Depolama Fiyatları” menüsünden bu fiyatları öğrenebilirsiniz. Daha net bir fiyat öğrenmek için ücretsiz olarak sunduğumuz expertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınıza göre sizlere sunulan paketleri kullanmanız sizin için daha yararlı olacaktır. Depolama alanlarımız 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi oda türleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra alanın büyüklüğüne göre bir fiyat çıkarılmaktadır. Minimum kar oranı ile profesyonel bir şekilde eşya depolama hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

VİP Depolama firmamız müşterilerimizin ödeme kolaylığı için kredi kartı ile ödeme seçeneğini sunmaktadır. Ayrıca uzun süreli eşya depolama hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerimize özel indirimler uygulanmaktadır. Hizmetlerimizde kesinlikle taahhüt bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman depolama hizmetinizi ücretsiz bir şekilde sonlandırabilirsiniz. Hizmetiniz bittiği veya sonlandırdığınız gün eşyalarınız istediğiniz adrese kendi nakil araçlarımız ile profesyonel ekibimizle teslim etmekteyiz.

Kadıköy Eşya Depolama hizmetimizden yararlanan kişilerin gönül rahatlığı için diledikleri zaman diliminde depolama alanlarımızı ziyaret ederek eşyalarını kontrol edebilir veya ücretsiz şekilde bizimle iletişime geçerek eşyaları hakkında bilgi alabilir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir