Çekmeköy Eşya Depolama

13 yıldır tecrübeli ekibimiz ile eşyalarınızı güven içerisinde depolarımızı muhafaza ediyoruz.  Yaşam alanınızda kullanmadığınız, atmaya kıyamadığınız fakat ayak altından çekilmesini istediğiniz ürünleri gönül rahatlığıyla depolarımızda saklayabilirsiniz. 13 yılın tecrübesi ile Avrupa standartlarında hizmet verilen sayılı firmalardan biri olmanın gurunu yaşıyoruz. VİP Depolama olarak eşyalarınız sigorta kapsamında güvence altına alınmaktadır.

Çekmeköy Eşya Depolama Hizmeti

Çekmeköy’de Eşya Depolama hizmetinde en çok tercih edilen firmaların başında gelen VİP Depolama firmamız ile eşyalarınız koruma altındadır. 7/24 güvenlik kameralarının yanı sıra görevlilerimiz tarafından güvenlik sağlanmaktadır. Yangın, hırsızlık, deprem, sel, su baskını ve terör olayları gibi yaşanabilecek olumsuz durumlara karşı firmamız sigorta kapsamı içerisinde zararınızı karşılamaktadır. Depolama alanlarımızın pratik tasarlanması nedeniyle dilediğiniz zaman eşya ekleme / çıkarma yapmanız mümkündür.

Hizmetten yararlanmak istediğiniz zaman diliminden birkaç gün önce bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde ücretsiz olarak evinizdeki eşyaların ekspertizini yapmak için profesyonel ekibimizi yönlendiriyoruz. Gelen ekibimiz eşyaların kaplayacağı alanı, nakil sırasında eşyaların taşınması için gerekli olan personel sayısı ve eşyaların zarar görmemesi amaçlı paketlemede kullanılacak ambalaj paketlerinin belirlenmesi için analiz yaparak anlaşma yapılır. İsterseniz dilediğiniz depolama alanından faydalanabilir isterseniz de eksperimizin sizin için uyumlu gördüğü depolama alan paketinden faydalanabilirsiniz. İnceleme sonrası eşyalarınız paketlenmeye başlar. Paketleme işlemi sona erdikten sonra eşyalar nakil araçlarımıza taşınarak Çekmeköy Eşya Depolama alanlarımıza transfer edilir. Nakil esnasında müşterimiz isteği doğrultusunda bize eşlik edebilmektedir. Bu sayede müşterimizin gönlünün ferah tutulması amaçlanmaktadır. Depolama alanlarımızda Avrupa standartlarına uygun olarak havalandırma sistemi bulunmaktadır. Bu sayede eşyalarınızda asla nem ve rutubet gibi problemle karşılaşmazsınız. Artı olarak depolarımız anlaşma sağladığımız temizlik şirketleri tarafından haftanın belirli günlerinde temizlenmektedir. Bu sayede eşyalarınız depolanırken hiçbir şekilde kirlenmez.

Çekmeköy Eşya Depolama Fiyatları

Fiyatlarımız ev ve büro eşyalarına bağlı olarak farklılık göstermektedir. İsterseniz “Depolama Fiyatları” kategorisinden oda tiplerine göre depolama alanınızı seçebilir isterseniz de eşyalarınızın kaplayacağı alana göre eksperimizin sizler için tavsiye ettiği depolama alanını seçebilirsiniz. VİP Depolama müşterilerine kapıda kredi kartı ile ödeme yapma imkanını sunmaktadır.

Depolama alanlarımız oda biçimde tasarlanmıştır. Fiyatlarımızda bu odaların türlerine (1+1, 2+1, 3+1…) göre veya alana (m2) göre fiyat teklifi vermekteyiz.

Verdiğimiz hizmetlerde kesinlikle taahhüt bulunmamaktadır. Dilediğiniz vakit aldığınız hizmeti sonlandırma hakkına sahipsiniz. VİP Depolama kazançtan önce müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Profesyonel hizmeti minimum kar oranı ile sunan firmamız 13 yıldır binlerce kişiye verdiği hizmetler karşısında aldığımız olumlu geri dönüşler ile gurur duyuyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir