Ataköy Eşya Depolama

ATAKÖY Eşya Depolama

Ataköy Eşya depolama,İstanbul Anadolu yakası Ataköy depolama semtimizde müşterilerimizle 13 yıllık tecrübe ve deneyimlerimizi paylaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz.Ataköy Eşya depolama ve paketleme alanında Avrupa standartlarında olan depolarımız ile malzemeleriniz emin ellerde olacak.

 

Ataköy Depolama

Ataköy Ev ve eşya depolama alanlarında uzmanından çözüm ve ücretsiz expertiz almak için 444 51 13 iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.İstanbul Ataköy Eşya Depolama işlemlerinde firmamız isteğe bağlı sigortalama işlemi gerçekleştirmektedir. Deprem, sel ve benzeri doğal afetlere karşı gerekli önlemi alan firmamız, beklenmeyen kazalara karşı sigortalama seçenekleri hazırlamıştır. Sigortalama işlemleri kategorisiyle, güvenilir depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Her sektör için ayrı ayrı paketleme ve saklama yöntemimiz mevcuttur.

depolamaevesyasi

ATAKÖY Ev Eşyası Depolama Ücretleri

Ataköy Eşya Depolama Üçretleri sistemin başlaması müşteri temsilcilerimiz ile ön talep veya hizmet satın almanız ile başlar.Depolanan eşyalarınızı web sitemiz üzerinden metreküp (m3) hesabı çıkartarak eşyaların kaplayacağı alanı ve teknik özellikler esas alınarak depo alanı ayrılmaktadır.

Ataköy Eşya depolama

Ataköy depolama

Ataköy depolama fiyatları

Ataköy Ev eşyası depolama ücretleri

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir